Počet položek: 0 0,00 Kč

Obchodní podmínky

Dodací, platební a obchodní podmínky

Poštovné a balné
Dodávané zboží zůstává až do úplného zaplacení kupní ceny ve vlastnictví prodávajícího, a to ve smyslu platných ustanovení § 443 - 446 obch. zákona, resp. § 601 obch. zákkona.

Výše poštovného:
Osobní odběr – ZDARMA
Dobírka –
příplatek 30 Kč.
Česká pošta -
doporučeně, cenný balík či obchodní balík 75 Kč.
Česká pošta  - doporučeně, cenný balík či obchodní balík při objednávce nad 3.000,- Kč ZDARMA.
Dobírka na Slovensko –
min. 250 Kč, celková cena bude upřesněna a zákazníkovi sdělena na jeho uvedený email.

Způsob platby:
Hotově - při osobním odběru.
Dobírkou - zboží bude zasláno na dobírku, celkovou částku (cenu zboží, cenu dobírky a poštovného) vybere od zákazníka doručovatel nebo pracovnice pošty při převzetí.
Bankovním převodem platba předem :
- na náš účet u mBanky. Číslo účtu je 670100-2207568065/6210.
- pro zákazníky ze Slovenska je možné platit na účet u Fio banky:2000254464/8330.

Nově jsme také zřídily možnost platby pomocí PayPal. Podrobnosti, jak zaplatit pomocí PayPal se dozvíte po odeslání objednávky a po obdržení faktury.

Jako variabilní symbol použijte číslo vaší objednávky. Jakmile budou peníze připsány na náš účet, odešleme zásilku obvykle do pěti-sedmi pracovních dní.

Obchodní podmínky

Objednávka - uzavření kupní smlouvy:
Níže uvedené obchodní podmínky, které jsou nedílnou součástí, platí pro nákup v internetovém obchodě www.scrapglamour.com.Obchodní podmínky vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího (dodavatele) a kupujícího (zákazníka). Prodávajícím je provozovatel internetového obchodu Marie Kociánová, se sídlem v Lomnici nad Popelkou, 5. května 708, IČO 76576841.  Zapsán v registru živnostenského úřadu magistrátu města Semily pod č.j. ŽÚ/282/10.
Celé kontaktní informace naleznete v sekci „Kontakty“.

Odesláním závazné objednávky kupující stvrzuje, že četl tyto obchodní podmínky a že s nimi souhlasí. V okamžiku převzetí zboží a úplného uhrazení kupní ceny se kupující stává vlastníkem zboží. Nabídka prodeje zboží a kupní cena je platná v den odeslání objednávky a je včetně DPH. Ke kupní ceně zboží bude při odeslání závazné objednávky přičtena cena dopravného (poštovné) dle zvoleného způsobu dopravy a platby.

Uzavřená smlouva je prodávajícím archivována za účelem jejího úspěšného splnění a není přístupná třetím nezúčastněným stranám. Informace o jednotlivých technických krocích vedoucích k uzavření smlouvy jsou patrné z těchto obchodních podmínek, kde je tento proces srozumitelně popsán.

Objednávat je možno následujícími způsoby:

Prostřednictvím elektronického obchodu (dále jen „e-shop“).
Osobně.

Povinnosti kupujícího:
Kupující je povinen poskytnout prodávajícímu v objednávce nezbytné údaje potřebné k úspěšnému splnění objednávky, tj.:
jméno, příjmení a bydliště nebo obchodní jméno a sídlo kupujícího,
IČO a DIČ, je-li registrován jako plátce DPH,
kód a název zboží dle ceníku,
způsob odebrání a dopravy,
dodací adresa (je-li jiná než adresa bydliště),
všechny další údaje, které kupující považuje za důležité.

Každá přijatá objednávka v našem obchodě je závazná.

Storno objednávky bude akceptováno do 24 hodin od učinění objednávky. A to na náš email: info@scrapglamour.com nebo telefonicky 725 159 280. Prodávající není povinen akceptovat změnu objednávky v okamžiku, kdy již předal zboží dle původní objednávky přepravci, či již zboží upravil na přání zákazníka.

V případě, že nakupující již nějakým způsobem poukázal finanční obnos na účet prodávajícího (např. převodem z účtu), je prodávající povinen tuto částku vrátit. Pokud bude chtít nakupující stornovat svoji objednávku později, bude tak učiněno pouze po vzájemné dohodě obou stran a případné srážce (poplatku) za prokazatelné náklady s převodem finančního obnosu.

Zákazník je o své objednávce informován e-mailem ihned po jejím uskutečnění.

Právní vztahy mezi prodávajícím a spotřebitelem se řídí níže uvedenými obchodními podmínkami a dále v rozsahu těmito podmínkami neupravenými zákonem č. 40/1964 Sb., občanským zákoníkem (dále jen „obch.z.“), zákonem č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele a dále předpisy upravujícími vztahy mezi prodávajícím a kupujícím nepodnikatelem.

Právní vztahy mezi prodávajícím a podnikatelem se řídí níže uvedenými obchodními podmínkami a dále v rozsahu těmito podmínkami neupravenými zákonem č. 513/1991 Sb. (dále jen „obch. z.“) a příslušnými právními předpisy upravujícími vztahy mezi prodávajícím a kupujícím podnikatelem.

Prodávající se zavazuje informovat řádně kupujícího o vlastnostech prodávaných výrobků, o způsobu použití a údržby výrobku. Je-li to nezbytné s ohledem na povahu výrobku, zajišťuje prodávající potřebné informace ve srozumitelném písemném návodu přiloženém k výrobku.

Náklady vzniklé kupujícímu při použití komunikačních prostředků na dálku v souvislosti s uzavřením kupní smlouvy (náklady na internetové připojení, náklady na telefonní hovory) si hradí kupující sám

Odstoupení od smlouvy:
Při uzavření kupní smlouvy prostřednictvím prostředků komunikace na dálku má kupující právo odstoupit od kupní smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží, kdy v této lhůtě musí kupující doručit prodávajícímu úkon, se kterým současná platná právní úprava spojuje projev vůle směřující k odstoupení od smlouvy. Kupující může toto své právo na odstoupení od smlouvy realizovat tím, že buď doručí zboží osobně na prodejnu prodávajícího spolu s projevem vůle od smlouvy odstoupit, nebo na vlastní náklady zašle zboží prodávajícímu na jeho adresu prostřednictvím některého z přepravců spolu s písemným projevem vůle od smlouvy odstoupit. Při odstoupení od kupní smlouvy kupujícím spotřebitelem ve lhůtě 14 dnů ve smyslu § 53 odst. 7 obch. z. má kupující právo odstoupit bez jakékoliv sankce, tím není dotčen nárok prodávajícího na úhradu nákladů spojených s vrácením zboží.

Zboží musí být při využití práva na odstoupení od smlouvy vráceno nepoškozeno, pokud možno v původním obalu bez známek užívání včetně veškerého příslušenství, záručních listů a návodů. Při splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží, vám peníze za zboží budou zaslány převodem na váš účet, a to nejpozději do 30 dnů od odstoupení od smlouvy. Kupující nemá nárok na náhradu nákladů, které uhradil prodávajícímu v souvislosti s dodáním zboží přepravcem zpět.

Závěrečné ustanovení:
Platné obchodní podmínky jsou k dispozici na internetových stránkách a každý kupující je při koupi zboží na tyto podmínky upozorněn a má možnost se s nimi seznámit. Prodávající je oprávněn obchodní podmínky doplňovat či měnit v souvislosti se změnou platné právní úpravy s v souvislosti se změnou na trhu zboží, které prodávající nabízí.

Ochrana osobních údajů:
Vyplněním registračního formuláře nebo odesláním závazné objednávky dává kupující souhlas se zpracováním a uchováním osobních údajů. Prodávající se tímto zavazuje k tomu, že tyto údaje neposkytne třetí straně.

Tyto obchodní podmínky nabývají platnosti 1.1.2011 a jsou platné až do odvolání.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace