Počet položek: 0 0,00 Kč

Scrapglamour jde s dobou

Scrapglamour jde s dobou! Dělám vše, abych s vámi udržela krok a byla vám blíž! Jsem na skype, kde mne najdete pod nově založeným nickem scrapglamour /starý vera_redbrine již nepoužívám/, takže pokud se potřebujete na cokoli zeptat, můžete denně v jakokoli hodinu :-). 

Můžete chatovat, volat, ptát se na dostupnost zboží, chystané novinky, na možnost objednání již pordaného zboží, prostě na cokoli! Jsem tu pro vás! Tak pište, chatujte, mailujte!

Novinky u plateb: platit můžete na mBank účet, zákaznice ze Slovenska mohou využít účet u Fio bank a nově jsem zřídila účet u paypal! Podrobnosti po odeslání objednávky:-). 

Pokud vám něco chybí, chcete se na něco zeptat, můžete psát na email: scrapglamour@gmail.com nebo na marie.kocian@gmail.com.

Více o akcích na scrapglamour se dočtete na blogu: www.scrapglamour.blogspot.com nebo na facebooku www.facebook.com/scrapglamour

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace